O nas

Cześć,

miło nam, że odwiedziłeś naszą stronę. Pozwól, że w kilku zdaniach opowiemy o swojej działalności.

Zajmujemy się profesjonalnym zarządzaniem najmem – od szukania dla naszych Klientów sprawdzonych Najemców, przez czuwanie nad terminowymi płatnościami, aż po rozwiązywanie najtrudniejszych problemów na linii Najemca-Właściciel. Obecnie jesteśmy odpowiedzialni za około 200 mieszkań na terenie Łodzi.

Obsługujemy także Wspólnoty Mieszkaniowe. Dbamy o poprawność kartotek księgowych Właścicieli, rozliczamy media w lokalach, pilnujemy porządku w dokumentach księgowych, czuwamy nad budżetem Wspólnot, reagujemy na trudności zgłaszane przez Mieszkańców. Aktualnie zarządzamy 10 wspólnotami w Łodzi.

Odpowiadamy za administrowanie budynków – prowadzimy dokumentację techniczno-budowalną, zlecamy prace konserwacyjne, odpowiadamy za terminowość przeglądów budowlanych, zawieramy i negocjujemy warunki umów z dostawcami mediów. W chwili obecnej odpowiadamy za 20 kamienic w Łodzi.

Oferujemy również usługi remontowo-budowlane, co jest niezbędne przy sprawnym zarządzaniu. Jesteśmy w stanie szybko naprawiać usterki w lokalach, awarie w budynkach, czy niedoskonałości w mieszkaniach szykowanych pod najem.

Działamy na terenie Łodzi, ale jesteśmy otwarci na kolejne miejsca, kolejnych ludzi i kolejne wyzwania. Zapraszamy do współpracy.